उल्लासका साथ मनोनय दर्ता हुदैं

पाँचथर– मंसिर १० गते हुने पहिलो चरणको प्रतिसभा तथा प्रदेशसभा निर्वाचनका लागि पाँचथरमा उल्लासका साथ मनोनय दर्ता सुरु भएको छ । मुख्य दलहरुवाट क्रमशः मनोनय दर्ता गर्ने गरीको तालिका अनुसार मनोनय सुरु भएको छ ।
सुरुवातमा नेपाली काग्रेसले मनोनय दर्ता गराएको छ । काग्रेसको तर्फवाट प्रतिनिधि सभमा पार्टीका केन्द्रीय सदस्य भिष्मराज आङदेम्बेको मनोनय दर्ता भएको छ । यस्तै प्रदेश तर्फ क मा जिल्ला सभापति नरेन्द्र कुमार केरुङ र खमा सुरेन्द्र दाहालको मनोनयन दर्ता भएको छ । कार्यकर्ताहरु र्याली सहित मनोनयन दर्ता भएको हो । राप्रपाका नेताहरु समेत मनोनयमा काग्रेसका उम्मेद्वारलाई समर्थन गर्न मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय पुगेका थिए ।
यस्तै बाम गठबन्धनका नेकपा (एमाले) र नेकपा (माओवादि) केन्द्रले संयुक्त रुपमा मनोनयको तयारी गरेका छन । सघिय समाजवादी फोरम, लिम्बुवान मञ्च, राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी लागायतका पार्टीले मनोनय दर्ताको तयारी गरेका छ्न।

Check Also

पहिरो जादा दुई जना वेपत्ता, एक जनाको जीवितै उद्धार

गुल्मी, असार १९ अविरल वर्षासँगै आएको बाढी र पहिरोका कारण गुल्मीमा दुई जना वेपत्ता बनेका …

error: Content is protected !!