कपिल देवकोटा
पाल्पा, असोज २
हिन्दु नारीहरूको महान चाड हरितालिका तिजको अवसरमा विन्दवासिनी युवा क्लब पूर्वखोला २ छाब्दीको आयोजनामा पूर्वखोला २ खैरेनीमा रहेको सरस्वती मा वि मा खुला तिज गित प्रतियोगिता सम्पन्नता भएको छ । ५ समूह सहभागी प्रतियोगितामा विन्दवासिनि महिला समूह प्रथम, उद्बुद् कलेज दोस्रो र रम्भा महिला समूहले तेस्रो स्थान हासिल गरेका छन ।
कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि सरस्वती मा वि का वि ब्य स अध्यक्ष राम प्रसाद आचार्यले संकार संकृति जोगाउनको लागि प्रत्येक वर्ष यस्तो कार्यक्रम आयोजना गर्नुपर्ने बताउनुभयो । यसै प्रसतयोगीतामा निर्णायकको राष्ट्रिय मानव अधिकार आयोग कि अधिकृत दुर्गा पोखरेल , विष्णु कुमारी आचार्य र पुजा श्रेष्ठ रहनु भएको थियो । क्लबका सचिव संकर न्यौपानेले संचालन गर्नुभएको कार्यक्रम क्लबका अध्यक्ष मेघराज न्यौपानेको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय