यी हुन् ओलीले प्रस्ताव गरेको केन्द्रीय कमिटीका तीन सय एक सदस्य

यी हुन् ओलीले प्रस्ताव गरेको केन्द्रीय कमिटीका तीन सय एक सदस्य

नेकपा (एमाले) को सौराहामा जारी १० औँ राष्ट्रिय महाधिवेशन अन्तर्गत आज बिहान ८ बजेदेखि निर्वाचन प्रक्रिया सुरु भएको छ। केन्द्रीय निर्वाचन आयोगले संशोधनसहितको कार्यतालिका सार्वजनिक गरेको हो। यसअघि आइतबार राति नै मतदाता नामावलीदेखि उम्मेदवारीको काम सक्ने गरी प्रकाशन गरेको निर्वाचन कार्यतालिका तत्कालै संशोधन गरिएको थियो।

नेकपा एमाले दशौं महाधिवेशन बाट प्रताबित सहमति र एकताको केन्द्रीय कमिटी र पदाधिकारी: १. अध्यक्ष : केपी शर्मा ओली२. बरिष्ठ उपाध्यक्ष : ईश्वर पोखरेल३. उपाध्यक्ष : युवराज ज्ञवाली४. उपाध्यक्ष : अष्टलक्ष्मी शाक्य५. उपाध्यक्ष : सुभाषचन्द्र नेम्बाङ६. उपाध्यक्ष : सुरेन्द्र पाण्डे७. उपाध्यक्ष : बिष्णु पौडेल८. उपाध्यक्ष : रामबहादुर थापा९. महासचिब : शंकर पोखरेल१०. उप महासचिव : पृथ्वी सुब्बा गुरूङ११. उप महासचिव : प्रदीप ज्ञवाली१२. उप महासचिव : बिष्णु रिमाल१३. सचिब : गोकर्ण बिष्ट१४. सचिब : योगेश भट्टराई१५. सचिब : टोपबहादुर रायमाझी१६. सचिब : लेखराज भट्ट१७. सचिब : छबिलाल बिश्वकर्मा१८. सचिब : रघुबीर महासेठ१९. सचिब : पद्मा अर्याल

पछिल्लो कार्यतालिकाअनुसार बिहान ८ बजेदेखि ९ः२० बजेसम्म उम्मेदवारलाई दरखास्त फारम वितरण गरिनेछ। यस्तै ८ बजेदेखि बिहान ९ः३० बजेसम्म उम्मेदवारी दर्ता गरिनेछ।

खुला :  केपी ओली, युवराज ज्ञवाली, अष्टलक्ष्मी शाक्य, भीमबहादुर रावल, ईश्वर पोखरेल, विष्णुप्रसाद पौडेल, घनश्याम भुसाल, प्रदीप ज्ञवाली, पृथ्वी सुब्बा गुरुङ, गोकर्ण विष्ट, भीमप्रसाद आचार्य, योगेश भट्टराई, सुवासचन्द्र नेम्वाङ, रामबहादुर थापा, शंकर पोखरेल, सुरेन्द्र पाण्डे, विष्णु रिमाल, किरण गुरुङ, छविलाल विश्वकर्मा, रघुवीर महासेठ, टोपबहादुर रायमाझी, लेखराज भट्ट, मणिचन्द्र थापा, रघुजी पन्त, खगराज अधिकारी, भानुभक्त ढकाल, यामलाल कँडेल, कर्णबहादुर थापा, काशिनाथ अधिकारी, गुरु बराल, देवराज घिमिरे, कृष्णगोपाल श्रेष्ठ, लालबाबु पण्डित, अग्नि खरेल, जीवन घिमिरे, रविन कोइराला, राजेन्द्र गौतम, विनोद ढकाल, हिक्मत कार्की, अच्युत मैनाली, अरुण नेपाल, कपिल पोखरेल, कमल चौलागाई, गणेश पहाडी, गोकुल बाँस्कोटा, देवी ज्ञवाली, नारायण सिलवाल, मनोज थापा, महेश बस्नेत, माधव अर्याल, राजन भट्टराई, रामेश्वर फुयाँल, सोमप्रसाद मिश्र, भीम कार्की, रामशरण बस्नेत, रवीन्द्र अधिकारी, खिमलाल भट्टराई, गिरिधारीलाल न्यौपाने, चन्द्र खड्का, ठाकुर गैरे, दधिराम न्यौपाने, लक्ष्मण ज्ञवाली, सूर्य थापा, गोरख बोगटी, राजबहादुर बूढा, लक्ष्मी पोखरेल, गणेश ठगुन्ना, झपट रावल, प्रकाश शाह, शेरधन राई, परशुमेघी गुरुङ, शेरबहादुर तामाङ, यज्ञराज सुनुवार, अच्युत मैनाली, पार्वत गुरुङ, देवेन्द्र दाहाल, श्रीप्रसाद जबेगु, राम राना, किशोर मल्ल, दिवाकर देवकोटा, पुरुषोत्तम पौडेल, खड्ग खड्का, जेएन थपलिया, कृष्ण दाहाल, राजीव पहारी, कृष्ण थापा, कृष्ण पौडेल, बलराम अधिकारी, चेतनारायण आचार्य, घनश्याम पाण्डे, कुमार दसौदी, शिवराज सुवेदी, रोमनाथ ओली, सूर्य ढकाल, नवराज रावत, दल रावल, किरण पौडेल, गोविन्द थापा, नरबहादुर धामी, दयालबहादुर शाही, पठानसिंह बोहरा, सञ्जीव झा

खुला महिला :  बिन्दा पाण्डे, शिवमाया तुम्बाहाङ्फे, पद्मा अर्याल, सीता पौडेल, थममाया थापा, सुजिता शाक्य, निर्मला देवकोटा, ममता गिरी, सुशीला नेपाल, मनकुमारी केसी, श्रीमाया थकाली, सीता सुन्दास, सीता गिरी ओली, विमला घिमिरे, शान्ता चौधरी, गौरीकुमारी ओली, निरुदेवी पाल, लीलाकुमारी भण्डारी, नवीना लामा, भगवती चौधरी, सुनिता बराल, लक्ष्मी गौतम, शकुन्तला बस्नेत, गीता अधिकारी, अम्बिका थापा, विनादेवी राई, मीना उप्रेती, तुलसा दाहाल, प्रतीक्षा तिवारी, बुधनीदेवी महतो, विन्दा ढुंगाना, सरस्वती बस्नेत, प्रभा बराल, शर्मिला कार्की, जानुका सिम्खडा, बालिका गिरी, सरिता न्यौपाने, भारती पाठक, टुका हमाल, विद्या भट्टराई, सम्झना देवकोटा, मैना भण्डारी, सीता न्यौपाने, गोमादेवी आचार्य, शोभा ज्ञवाली, कोमल ओली, सिर्जना काफ्ले, दक्षिण शाही, कमला बोहरा, इन्दु कडेरिया, निरुदेवी दर्लामी, शान्ति ढकाल र दीपा शर्मा 

जनजाति : अइन्द्रसुन्दर नेम्वाङ, खगेन्द्र राई, पासाङ शेर्पा, यज्ञराज सुनुवार, डम्बरसिंह सम्बाहाम्फे, टेकबहादुर बलमपाकी, कमलजंग राई, दावा लामा, लीलबहादुर थापा, गोकुल घर्तीमगर, दलबहादुर राना, हरि राजवंशी, जमिन्द्रमान घले, सिपी घर्ती, विद्यासुन्दर शाक्य, केशव स्थापित, अजयक्रान्ति शाक्य, जगदीश कुसियत, रामलाल साह, कुन्दन कुसवाहा, गंगाप्रसाद यादव, प्रमोदनारायण यादव, रामचन्द्र मण्डल, सरोज यादव, हरिनारायण महतो, प्रभु हजारा, पशुपतिदयाल मिश्र, राजकुमार गुप्ता, मोती दुगड, सुशील श्रीवास्तव

जनजाति महिला : उर्मिला थेवे, सूर्यकुमारी श्रेष्ठ, अमृता सुब्बा, सावित्रा राना, तारा राई, ईश्वरी जिएम, तासीस्याङ्दो गुरुङसेनी, जुनेली श्रेष्ठ, जुलीकुमारी महतो, ज्वालाकुमारी साह, शीला यादव, कमला महतो, सरिता गिरी, रीतादेवी साह

थारू : वैजनाथ चौधरी, नरुलाल चौधरी, गौरीशंकर थारु, कृपाराम राना, बलवीर चौधरी  । 
महिला : गंगा चौधरी सत्गौवा, मञ्जु चौधरी, सरस्वती चौधरी

मुस्लिम : तैयव हुसेन, मोहम्मद हारुन हलुवाई, सिराजअहमद फारुकी, मोहम्मद समिर । 
महिला : साजिदा सिद्दिकी

दलित : रामदयाल मण्डल, ईश्वरी रिजाल, बमबहादुर विश्वकर्मा, पुरनसिंह दयाल, गोविन्द नेपाली, जितबहादुर दर्जी, जंगबहादुर नेपाली, रामप्रीत राम । 
महिला : शिवकुमारी गोतामे सार्की, रामरति राम, विष्णुमाया विश्वकर्मा, सविता रसाइली

पिछडिएको क्षेत्र : भैरवसुन्दर श्रेष्ठ, लालबहादुर थापा, मोहन बानियाँ । 
महिला : बदमीकुमारी बोहरा

श्रमिक : विनोद श्रेष्ठ, रमेश बडाल, कमल गौतम, बाबुराम थापा । 
महिला : मञ्जुकुमारी थापामगर, सीता लामा

उपत्यका विशेष : माधव ढुंगेल र विना श्रेष्ठ
सम्पर्क समन्वय : नरेन्द्र श्रेष्ठ र कल्पना थापा
 भूगोलतर्फ 
प्रदेश १
तिलकुमार म्याङ्बो, टंक आङबुहाङ, विनोद ढकाल, किशोर अधिकारी, वसन्त नेम्वाङ, राजेन्द्र राई
महिला : मेनुका काफ्ले, मञ्जु भण्डारी, उषाकला राई
प्रदेश २
प्रभु साह, रामदयाल मण्डल, मोहम्मद समिर, लीलानाथ श्रेष्ठ, राजकुमार लेखी, प्रभुहजारा पासवान
महिला : कल्पना कटुवाल, रेखा झा, ज्वाला साह
बागमती
कृष्णकुमार राई, कैलाश ढुंगेल, खेमप्रसाद लोहनी, रामेश्वर राना, आनन्दप्रसाद पोखरेल, सरेश नेपाल
महिला : रचना खड्का, पेम्बा लामा, पार्वती रावल
गण्डकी
मायानाथ अधिकारी, तिलक महत, जगत विश्वकर्मा, भुपेन्द्र थापा, इन्द्रलाल सापकोटा, टुकराज सिग्देल
महिला : नरदेवी पुन, सीमा क्षेत्री, मीनाकुमारी गुरुङ
लुम्बिनी
लीला गिरी, खेममान खड्का, नवीन रोक्का, दिनेश पन्थी, भूमिश्वर ढकाल, हरि रिजाल
महिला : सरिता खनाल, सावित्रा अर्याल, मेनका पोखरेल
कर्णाली
धर्मराज रेग्मी, निरज आचार्य, गुलाबजंग शाह, विष्णु रिजाल, डम्बरबहादुर सिंह, नागिन्द्र शाही (नेशनल)
महिला : तीर्था गौतम, मीना रखाल, मोहनमाया ढकाल
सुदूरपश्चिम 
राजेन्द्र रावल, भैरवबहादुर सिंह, झपट बोहरा, नारदमुनि राना, लीलाधर भट्ट, अफिलाल उखेडा
महिला : कमला ओली, कमला बोहरा, सन्तु शर्मा

प्रतिक्रिया दिनुहोस