मृत्यु पश्चातकाे राहत रकम बितरण

मृत्यु पश्चातकाे राहत रकम बितरण

पाल्पा, चैत १९

आरम्भ चौतारी लघुबित्त बित्तीय संस्था लिमिटेड साखा कार्यालय बलकोट अर्घाखाँचीले सदस्यको मृत्यु पस्चात उपलब्ध गराउने राहत रकम बितरण गरेको छ । संस्थामा आवद्ध सदस्य जुठी कुमालको मृत्यु पश्चात् उनका श्रीमान टेकराज कुमाललाई एक लाख पचास हजार रकम हस्तान्तरण गरेको हो ।

रकम हस्तान्तरण गर्दै छत्रदेब गाउपालिका १ का कार्यबाहक वडा अध्यक्ष भरत गिरिले संस्थाले गरेको कार्यको प्रशंसा गर्दै सस्थाले सदस्यहरूलाई व्यावसायिक, उधमसिल र आत्मनिर्भर बन्ने कार्यमा महत्त्वपूर्ण सहयोग गरेको बताए । कार्यक्रममा साखा प्रमुख नारायण दगाँसेले लघुबित्तबाट लिएको कर्जालाई सहि तरिकाले सदुपयोग गरि सदस्यहरुलाई आत्मनिर्भर बन्ने बाटोमा लाग्न आग्रह गरे । कार्यक्रम उपस्थित समाजसेवी ,संस्थाका सदस्य लगायतले संस्थाले प्रशंसनीय कार्य गरेको भन्दै धन्यवाद व्यक्त गरे ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस