Wednesday , August 5 2020

कांग्रेस सभापति भेला, निर्णय मान्दैनौं

काठमाडौं, २२ पुस । कांग्रेसका जिल्ला सभापतिहरुले महासमिति बैठकको सुझावविपरीत पार्टी केन्द्रीय समितिले गरेका निर्णय मान्न बाध्य नहुने चेतावनी दिएका छन् । यस्तै नेतृत्वबात लगातार विधान मिचिएको भन्दै सभापतिहरुले त्यसलाई अस्वीकार गर्ने बताएका छन् ।

केन्द्रीय कार्यसमितिले पुस ११ गते १४ औं महाधिवेशन कार्यतालिका, विभाग संख्या बढाउने, तरुण दलको कार्यकाल ६ महिना थप्नेलगाएतको निर्णय गरेको थियो ।  जिल्ला सभापतिहरु क्रियाशील सदस्यसम्वन्धी विधान निलम्बनबारे आपत्ति जनाएका छन् । कांग्रेस संस्थापनइतर समूहले सोमबार आयोजना गरेको भेलामा उनीहरुले नेतृत्वले पार्टीलाई विधानविपरीत सञ्चालन गर्न खोजेको भन्दै आरोप लगाएका छन् ।
अन्नपूर्ण दैनिकबाट

Check Also

जनै पूर्णीमा मनाइँदै (फाेटाे फिचर)

पाल्पा, साउन १९ ‘येन बद्धो बलिराजा दानवन्धो महाबल तेन त्वां प्रतिबध्नामि रक्षेमा चलमाचल’ श्रावण शुक्ल …

error: Content is protected !!